HYDRAULICKÝ PŘEKLÁPĚČ

AUTOVRAKŮ PK-1

pro demontážní střediska ekologické likvidace autovraků.

Jedná se o stroj, který vám umožní zrychlit demontážní

práce na vozidle a zkrátí dobu rozebrání autovraku na polovinu oproti práci na zvedáku.

Jednoduché ovládání a tichý provoz zařízení

 

Autovrak se umístí vysokozdvižným vozíkem na překlápěč. Přiklopením horního ramene se zajistí v požadované poloze a překlopí se o 90 stupňů na bok.

 

Zařízení je jednoduše ovladatelné a má jištění hydrauliky proti samovolnému pohybu bezpečnostními hydraulickými zámky. Vybavení hydraulikou zajišťuje dlouhou životnost zařízení a bezporuchový tichý provoz.

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci

 

Mechanik pracuje v přirozené pracovní poloze, není nucen pracovat s rukama nad hlavou a nehrozí riziko úrazu, pádu demontovaných částí nebo poškození očí. Správná pracovní poloha zajišťuje větší pohodu práce a snižuje zatížení pracovníků při demontáži a v neposlední řadě zajišťuje snížení bezpečnostních rizik a pracovních úrazů na minimum.

Efektivnější demontáž dílů z autovraku

 
 

V dnešní době, kdy všichni zvažujeme, zda investovat do vzdělání a zaměstnávání zaměstnanců, nebo zda použít mechanizaci, je jasné, že investice do výrobního zařízení je trvalá a neodejde nám jako mnoho zaškolených a zapracovaných zaměstnanců.

 

Náš hydraulický překlápěč umožňuje pohodlný přístup k hnacímu ústrojí a nápravám, čímž umožní tyto agregáty připravit na rychlé vymontování nebo přímou demontáž. Jedná se o materiály, které mají pro prodej do hutí vyšší ceny, proto se celý proces vyplácí.

Technologie prověřená v každodenní praxi

 

Do překlápěče lze umístit i SUV a dodávky do výše karoserie 2m (od prahu po střechu), v případě jiných požadavků lze upravit. Je vyroben z kvalitních materiálů a od uvedení do provozu pracuje bez poruch.


Zařízení je možné si na naší provozovně prohlédnout osobně v běžném provozu. 

 

Stroj je schválen dle platných předpisů

ČR a EU (prohlášení o shodě).